
Chcesz, żeby Twoje dziecko polubiÅ‚o angielski i zaczęło mówić w tym jÄ™zyku?
Kogo ja pytam, oczywiście, że chcesz! Ponieważ:
​
-
zależy Ci nie tylko na ocenach dziecka, ale też na tym, żeby umiało zrobić użytek z tego,
czego uczy się na zajęciach.
-
chcesz, żeby dziecko uczyÅ‚o siÄ™ gramatyki, sÅ‚ówek, zwrotów, ale przy tym dobrze siÄ™ bawiÅ‚o i nie czuÅ‚o lÄ™ku przed popeÅ‚nieniem błędu.
-
znasz dobrze angielski, ale dziecko nie chce uczyć się go od Ciebie, bo rozmawianie w innym języku z rodzicem wydaje mu się dziwne.
-
albo angielski nie jest Twoją mocną stroną i bardzo żałujesz, że nie udało Ci się opanować tego języka w dzieciństwie, bo teraz jest to dużo trudniejsze. Dlatego chcesz, żeby Twojemu dziecku było łatwiej, żeby nauczyło się angielskiego już teraz.
Dobrze, że udało Ci się trafić na mnie!
Kurs indywidualny online
dla dzieci w ED (wiek od 4 klasy SP do 3 szkoły średniej)
Wyobraź sobie, że:
-
Twoje dziecko lubi lekcje angielskiego.
-
Twoje dziecko czuje siÄ™ pewnie i ma odwagÄ™ mówić po angielsku.
-
Twoje dziecko zaczyna znać i wyÅ‚apywać angielskie sÅ‚ówka, kiedy razem coÅ› oglÄ…dacie.
Kurs "Rozgadany uczeń" jest dla Twojego dziecka!
​
Zawiera:​
-
​15 indywidualnych lekcji online (lekcja trwa 60 minut)
-
programowej uzupeÅ‚niona o ćwiczenia rozwijajÄ…ce mówienie
-
gry i zabawy
-
materiały do utrwalania w domu (quizy, video, historyjki)
-
opisowy raport z postÄ™pów dziecka dla rodzica na koniec kursu
​
Start: ​połowa września 2024
​
Cena:​
-
płatność jednorazowa: 1800 zł
-
płatność w ratach: 1950 zł (650 x3)
​​
​


Korepetycje
Twoje dziecko ma trudności z angielskim w
Wyobraź sobie, że:
-
Twoje dziecko zaczyna rozumieć omawiany w szkole materiał.
-
Twoje dziecko czuje się pewniej i zaczyna aktywnie uczestniczyć w lekcjach angielskiego w szkole.
-
Twoje dziecko zaczyna dostawać lepsze oceny.
Korepetycje ze mnÄ… sÄ… dla Twojego dziecka!
​
Zawiera:​
-
indywidualnie ​dostosowane tempo pracy
-
indywidualny program
-
przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów
-
stały kontakt z rodzicem
​
Start: ​połowa września 2024
​
Cena:​
-
1 lekcja tygodniowo: 600 zł (pakiet 4 lekcji do wykorzystania w ciągu miesiąca - 150 zł/60 min)
LUB
-
160 zł - pojedyncza lekcja
-
2 lekcje tygodniowo: 520 zł (pakiet 8 lekcji do wykorzystania w ciągu miesiąca - 130 zł/60 min)
LUB
-
150 zł - pojedyncza lekcja
​​
​
"Marta podążaÅ‚a zawsze za potrzebami mojej córki. To jest naprawdÄ™ wspaniaÅ‚e. WykorzystywaÅ‚a jej zainteresowania do tworzenia zabaw i gier ale też sumiennie pracowaÅ‚a nad żmudnymi zadaniami testowymi do egzaminu w ed. Jestem bardzo za to wdziÄ™czna. I cieszÄ™ siÄ™, że Mia dziÄ™ki Marcie zmieniÅ‚a swój stosunek do angielskiego na pozytywny. Polecam zajÄ™cia z MartÄ…! Bardzo!!!"
​
- Paulina, mama Mii

